SİNEM ATABEY

Bağımsız İş Ortağı


LR Health & Beauty; 1985 yılından bu yana 30 ülkede faaliyet gösteren, sağlık ve güzellik ürünleri üzerine üretim yapan dünyaca ünlü dev bir Alman firmasıdır.
 
Ödüllü Cilt temizliği ve Anti-Aging cihazları, Kozmetik Serisi, Parfüm Serisi, AloeVera ve MicroSilver Özel Bakım Serileri, Anne-Bebek Serisi, Güneş Bakım Serisi, Saç Bakım Serisi ve Gıda Takviye ürünleri bulunmaktadır.
  

ÜRÜNLER HAKKINDA

1. LR bir Alman markası, 1985 yılında kurulmuş. Makyaj, cilt bakımı, parfüm ve gıda takviyesi ürünleri var. Bu ürünler Almanya’da üretiliyor ve T.C. Sağlık Bakanlığı izniyle Türkiye’ye geliyor (Cilt bakımı ve parfüm).

2. Günlük kullanıma uygun cilt bakımı ürünlerinin yanısıra, çeşitli cilt rahatsızlıklarının tedavisini destekleyici ürünleri var. Bunlar, Aloe Vera gibi doğal içerikleri sayesinde en sık rastlanan egzama, sedef, sivilceler, varis, güneş lekeleri, doğum lekeleri gibi rahatsızlıklara iyi geliyor.

3. LR ürünlerinde zararlı kimyasal maddeler kullanmaktan kaçınıyor. Örneğin günlük makyaj serisindeki pudralı ürünlerde paraben,talk pudrası, silikon, sentetik yağlar gibi kimyasallar kullanmıyor.

4. Parfümlerinde hayvansal içerikler kullanmıyor ve astım hastaları parfümlerini kullanabiliyor.

5. Diğer kozmetik firmalarından farklı olarak gıda takviyesi ürünleri de var. Bunlar hem bağışıklık sisteminizi güçlendiriyor. Hem de çeşitli rahatsızlıkların tedavisine içeriden destek veriyor.

6. Kısacası LR hem güzellik ürünleri, hem de sağlık ürünleri üreten bir firma. Dolayısıyla satış yaparken birisinin önüne katalog bırakıp “al burdan kendine ürün beğen” demiyoruz. Kendimizin ürünleri, içeriklerini, ne işe yaradıklarını çok iyi öğrenip müşterimize ürün tavsiye ediyoruz.

Müşteri profilimiz hem sağlıklı ürünler kullanmak, hem de sağlığına kavuşmak isteyenler.